Skip links

Madencilik ve İnşaat Sektörü

İstifleyiciler ve geri kazanıcılar, madencilik endüstrisinde kireçtaşı, kömür ve mineraller gibi malzemeleri işlemek, depolamak ve geri kazanmak için kullanılan büyük makinelerdir. Raylar üzerinde çalışan ve en az iki yönde hareket eden hareketli parçalar ile karmaşık bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle, birbirinden uzak birçok noktaya doğru miktarda yağlayıcı sağlayabilen otomatik bir sisteme ihtiyaç duyarlar.

Yağlama sektöründe yılların deneyimi, Dropsa’nın madencilik sektörü için her zaman her türlü makineye uygulanabilen doğru çözümlere ve geniş perspektife sahip ürünleri ile güvencede olduğunuzu garanti eder.

Maden ve harfiyat kamyonları, madencilikten çıkarılan kayayı işleme merkezlerine taşımak için kullanılan karmaşık makinelerdir. Taşıma sırasında yer alan bileşenler, optimum makine çalışmasını sağlamak için hassas ve sürekli yağlama gerektirir.

Yağlama sektöründe yılların deneyimi, DropsA’nın madencilik sektörü için her zaman her türlü makineye uygulanabilen geniş ürün gamı sizlere en iyi dayanıklılık ve hizmeti sağlamak için siz müşterilerimize her zaman hazırdır.

Önerilen ürünler;
Sumo II
Mini Sumo II
989v2
SMO/SMX Distribütörler
Uygulamaya göre Çift hat sistemler.