Skip links
Hidropres Hid. Pnö. San. Tic. A.Ş.

hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Bizi Yakından Tanıyın

1982 yılından beri Hidrolik Pnömatik ve Merkezi yağlama sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız, 1985 yılından itibaren ağırlıklı olarak bir dünya markası olan DROPSA Merkezi Yağlama Sistemleri'nin Türkiye mümessilliğini yapmaktadır.

Temsilcisi olduğu firma ile ilgili satış sonrası teknik servis hizmeti ve yedek parça desteği sağlamaktadır.

Konusuyla ilgili geniş stoğu ve teknik desteğimiz ile firmamız Türk sanayisinin hizmetindedir.

Hidropres Hid. Pnö. San. Tic. A.Ş., 1982 yılından bu yana hidrolik pnömatik ve yağlama sistemleri konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Dropsa Türkiye mümessilliğini ise 1985 yılından itibaren yapmaktadır. Aynı zamanda, verdiği hizmetlerdeki kalite unsuru da siteden hizmet almayı düşünen bireylerin dikkatini çekmektedir. Merkezi yağlama hizmetlerini yapan çalışanlar, alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Dolayısıyla otomatik yağlama sistemlerinde bu sitenin en iyi çözümleri sunduğunu söyleyebiliriz. Yağlama sistemi olarak satışa sunduğu farklı tip ürünler de seçenekler arasında yerini almaktadır. Örneğin, modüler çift hat, 33V sistem, 01 sistem, SMO-SMX ve benzeri sistemler satışa sunulan sistemler arasında yerini alır.

41
Yılı Aşkındır Otomatik Yağlama Sistemlerinde Çözüm Ortağıyız.

Deneyim

41 yıllık tecrübemiz, projenizin başarıyla tamamlanmasını sağlayacaktır. Profesyonel endüstri standartlarında çalışıyoruz.

Nitelikli İşgücü

Son Derece Yetenekli, Tam Eğitimli ve Nitelikli Mühendislerimiz, işinizin tam spesifikasyonlara göre tamamlanmasını sağlayacaktır.

Uygun Maliyet

Rekabetçi fiyatlar ve uygun maliyetli çözümlerimizle paradan tasarruf etmenizi sağlayacağız.

Özel İş Çözümleri

Herhangi bir projeyi spesifikasyonlarınıza göre uyarlayabilir veya eksiksiz bir tasarım hizmeti sağlayabiliriz.

Ürünlerimiz

İhtiyacınız olan her şeye sahibiz

Firmamızdan alacağınız ürünler arasında ise gres pompası, diğer pompa modelleri, izleme aygıtları, dağıtıcılar, enjektörler, sınırlayıcılar, hava ve yağ MQL ve kontrol sistemleri de yer alır. Aynı zamanda, otomatik yağlama konusunda da satın alabileceğiniz işlevsel parçalar da seçenekler arasında yerini alır. Yağlama sistemleri konusunda sitenin çözüm ortaklıklarına da imza attığını söyleyebiliriz. Site, farklı büyük markalara da ürün tedariği yapmaktadır. Bu nedenle, sitenin ilgili alanlarına girdiğinizde öne çıkan bazı otomatik yağlama parçalarını görüntüleyebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, ürünlerin kompakt, çok yönlü, işlevsel ve her koşula dayanıklı yapıları olduğunu da söyleyebiliriz.

hidrolik pnömatik ve yağlama sistemleri

Tüm endüstriler için hidrolik, pnömatik ve yağlama sistemlerinin eksiksiz tasarımını, tedarikini, imalatını, kurulumunu ve devreye alınmasını üstlenebiliriz.